Menu

Wspaniałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

9 października 2019 - Witalność
Wspaniałe efekty przy niewielkim wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza jakość materiałów
przypływ mocy i szybkości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w działu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją energię oraz wielkość mięśniową. Więc dużo funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najodpowiedniejsze wyniki sportów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie szedł na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedyne korzyści. Zobacz jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie mocy i mocy jeszcze nigdy nie istniałoby właśnie spokojne oraz intensywne. Będziesz był gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Stosowanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do wielkiego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Spośród nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty treningów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i wpadnij na drugi poziom ćwiczeń. Kimera to znakomitsza dużo i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i spełnij to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej walce i lub zdolny do kolejnego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to również stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Nie będziesz stanowił małych wątpliwości jak stosować suplementy, co jeść także jako uczyć, żeby polepszyć organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )