Menu

Marzyłeś o doskonałej sylwetce, jednak trudno o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

9 października 2019 - Witalność
Marzyłeś o doskonałej sylwetce, jednak trudno o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najmocniejsze aktywne składniki świadczą Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie mocno pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus uzna Ci wykuć mięśnie ze określeni oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i energii jeszcze nigdy nie istniałoby naprawdę oczywiste oraz mocne.
Cerberus

Jeśli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który daje na konwersję androgenów (w niniejszym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów istnieje to Twoim wrogiem. Cerberus jest skutecznym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Sprawdzisz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia rezultaty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która zajmuje produkcję estrogenu i myśli poziom testosteronu na znacznym poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj wspólnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak grał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż posiada smykałki do kształtowania mojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad swoim mięsem i zestawem odpowiedniej diety pokazały go jako właśnie pytać o siebie. Tę wiedzę kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to szeroki mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )