Menu

Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia oraz niepowodzenia.

16 listopada 2018 - Witalność
Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj smutki, niezadowolenia oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi drinku z najefektywniejszych a najczęściej praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia dobro i gromadzi dobrą energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami i sokami z szczególnie mocnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału obowiązkowa istnieje jeszcze odpowiednia formuła, która stanowiła stosowana właśnie w starożytności; to specyficzne zaklęcie ochronne, które używa ochraniać przed szkodliwą aurą z zewnątrz, zmartwieniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia jest robienie wielowymiarowe. Nie jedynie zabezpiecza przed nieszczęściem oraz oczyszcza, lecz i unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa kluczową rolę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we dzisiejszym świecie jest znacznie ważne. Ale sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, jakie potrafiły rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego wyciszenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie należy zaledwie skoncentrować się na końca, który pragniemy zrobić dzięki rytuałowi i spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

Kankusta-Duo

Knee Active