Menu

Follixin – niewątpliwy gigant wśród środków na włosy! Przetestuj juz teraz!

8 listopada 2018 - Witalność
Follixin – niewątpliwy gigant wśród środków na włosy! Przetestuj juz teraz!

Łysienie stanowi faktem wielu mężczyzn, nie wyłącznie w dalszym wieku. Czasami problem z siłą włosów pojawia się także u pań i wcale nie są to specyficzne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla ludzi, jednak nie jest żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego otrzymywać i osoby. Jego skład został tak dobrany, że leczy na system holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie zabiera się nie wyłącznie na jedną ochronę przed wypadaniem włosów, lecz również zdecydowanie poprawia jakość włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne występujące w twarzy głowy stają się coraz mniej funkcjonalne, przez co system nie radzi sobie z dobrym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu pracy jest początkowo osłabianie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w niewielkim czasie zmienia się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem działa natomiast w tło traconych włosów nowe włosy powstają w wiele mniejszym rozmiarze. Owłosienie głowy staje się najpierw rzadkie, potem niepełne, i na celu zostajemy bez włosów zaś nie posiada obecnie powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty stanowi o naturalne wyciągi roślinne oraz system witamin, wpływających pozytywnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, i tak w jego trakcie. Spożycie sporej sumie płynów zaraz po połknięciu pigułki jest bardzo pozytywne.

W częstej kuracji należy stosować dwie pigułki dziennie przy rozmaitych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji a przy śniadaniu. Początkowe efekty kuracji można zaobserwować po jakiś 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej kapsułki. Dawanie większych dawce specyfiku nie jest w kształcie powiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

GojiBerry 500

Flexin-500