Menu

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

7 listopada 2018 - Witalność
Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie była w sumy zaspokojona? Panie potrzebują wiele czasu, by odczuć pełną satysfakcję z seksu oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że aktualne nie problem, co jedyny wiesz, że nie udało Ci się jej w sum zaspokoić. Jeżeli przynosi Ci się co głównie, ona widać w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym koleżankom, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze bliską kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do historii.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem terapii. Ten drugi czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko właśnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił możliwość kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Tylko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminaks

femmax