Menu

Moda wczoraj oraz dziś

28 maja 2015 - Bez kategorii

Dużo pań ma poważne kompleksy na punkcie swojej wagi – całkiem często nie mają one żadnego odzwierciedlenia w prawdziwym świecie, ale nie ma najmniejszego sensu ściemniać – nierzadko rzeczywistość jest taka, że faktycznie Polki mają o kilka kilogramów za wiele. Na szczęście są bardzo fajne rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się sporo szczuplej. Ba, niekiedy szczupłe kobiety przez kiepsko przystosowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe niźli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednokolorowe – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają różne odcienie takiego samego koloru, nie można przesadzać, w tej kwestii panuje całkowita wolność. Oprócz tego niech barwa naszego wdzianka podkreśli to jaką mamy karnację, to wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To beznadziejne połączenie, nie dość, iż wygląda mało atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeśli zaś są wąskie biodra oraz mocno rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuch, i nie tylko jeśli są ciężarne. W tym celu należy założyć spódnicę bez kieszeni, a także sporych rozmiarów bluzkę. Choć ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z kobiet pragnie je ukryć, musi zakładać spodnie poniżej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilogramów mniej.