Menu

Sposoby na mocniejszą erekcję

14 marca 2015 - problemy z potencją
Sposoby na mocniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na silniejszy wzwód

Funkcjonuje parę prostych metod, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie wystarczająco mocna lub jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz kilka porad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę nieskomplikowany rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, intensywniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki z pewnością okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego levitra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z głównych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, iż erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, że maleje transport krwi do penisa w trakcie seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadwyżka tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to wykazujesz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do chorób układu krwionośnego. Taki stan może także mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.