Menu

Dziewięć sposobów na powiększenie libido

20 lutego 2015 - problemy z potencją
Dziewięć sposobów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Oto kilka prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wyzwalać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem wykazały, że dotyk aktywizuje wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest jasny: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie efekty.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, że filmy miłosne podnoszą ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przyszykujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, kiedy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, cialis tanio
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do członka – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli mężczyzna konsumuje zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego powinno się włączyć do jadłospisu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, iż już 2 papierosy mogą sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych przymiotach palenia, np. nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie kamagra